O nás

O nás
Olymp Vape
Náš koníček od roku 2010!

Zabýváme se vapingem už od roku 2010 a vždy vám dokážeme se vším poradit a odpovědět i na záludné otázky. Vybíráme do prodeje pouze ověřené značky a kvalitní zboží. Po dlouholetých zkušeností dokážeme nabídnout to nejlepší co se na trhu pohybuje!

Olymp Vape Shop a Bar
Konec projektu!

Máme za sebou projekt, který se bohužel v našem maličkém státě neuchytil tak jak by bylo třeba. I přesto nám tento přešlap dal nové zkušenosti a posílil v našem oboru! Doufáme že konec projektu Shop a Bar je novým začátek a opět dokážeme přijít s něčím novým a netradičním!

O nás
O nás
Liquidy, aromata a míchaní
U nás si vybere každý!

Nabízíme velký výběr všech druhů náplní a aromat z celého světa! Je těžké v dnešní době najít něco opravdu dobrého. U nás jste správně protože všechny výrobky co u nás zakoupíte jsou námi testované aby se k Vám dostalo jen to nejlepší!

Hardware
Jen to nejlepší.

Další z naší předností je zajímaví výběr elektronických cigaret a příslušenství k nim. Nesnažíme se naskladnit vše ale jen to co opravdu stojí za koupi. Takže opět u nás najdete jen to nejlepší, co se na trhu pohybuje. Mimo to Vám pomůžeme se zprovozněním každého zařízení. Tímto jsme dokázaly snížit reklamace na minimum a vaši spokojenost zvýšit na maximum!

O nás
O nás
Jsme tu pro Vás
A dáváme to znát.

Jsme rádi že k nám chodíte a vážíme si našich zákazníků. Odpovíme Vám na veškeré otázky ohledně vapingu a rádi vám se vším pomůžeme, a to od výběru vape zařízení až po míchání a motaní spirálek. Jsme ochotný a energetický tým který vám vždy doporučí jen to nejlepší. Přesvědčte se o tom sami!